O výzvě

Tuto výzvu jsme vytvořili proto, že coby terapeuti a příznivci nekonvenčních léčebných metod cítíme určitou zodpovědnost za to, aby se důležité informace o možnostech využití těchto metod při současné koronavirové epidemii dostaly mezi obyvatele. Věříme, že slova výzvy budou blízká mnoha lidem, kteří je budou šířit dále, mezi své blízké a přátele.

Budeme rádi, když se spolu s námi k této výzvě připojíte svým podpisem.

Na této stránce budou zveřejňovány další důležité informace k výzvě.

Aktualita 9. 11. 2020 – článek o prověřených způsobech léčby covidu pomocí nekonvenční medicíny: Skutečná léčba na covid existuje. Proč ji nezačít používat?


Pokud chcete dostávat informace o aktualitách, klikněte na Odebírat informace a vložte svojí e-mailovou adresu.

DŮLEŽITÉ: V prvních dnech po zveřejnění Výzvy (do 31. 5.) byla v našem systému chyba v ukládání e-mailů – pokud někdo nechtěl zveřejnit podpis, tak i když zaškrtl, že chce dostávat informace, tak se e-mail nenávratně zakódoval a my k němu již nemáme přístup. Pokud jste v tomto období podepsali výzvu a chcete dostávat informace, vložte znovu e-mailovou adresu v Odebírání informací. Pokud je e-mail již ve správném tvaru uložen v databázi, tak se druhý e-mail již nevloží.

Výzvu si můžete stáhnout k vytištění ve formátu pdf zde

Odkazy na důležité studie:

Report of Partial findings from the National Toxicology Program Carcinogenesis Studies of Cell Phone Radiofrequency Radiation in Hsd: Sprague Dawley® SD rats (Whole Body Exposures)

The Use of an Herbal Formula by Hospital Care Workers During the Severe Acute Respiratory Syndrome Epidemic in Hong Kong to Prevent Severe Acute Respiratory Syndrome Transmission, Relieve Influenza-Related Symptoms, and Improve Quality of Life: A Prospective Cohort Study

Fran Sheffield: Homeoprofylaxe – případy, studie, zkoušky

#zdraviasvoboda